Vaterpolo reprezentacija Crne Gore poražena od Mađarske

0

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore poražena je od Mađarske 8:6 u 1. kolu Samarcidis kupa, koji se igra u grčkoj Lamiji.

Najefikasniji u crnogorskoj reprezentaciji bio je Darko Brguljan, koji je postigao dva gola, dok su se po jednom u strijelce upisali Draško Brguljan, Mlađan Janović, Aleksandar Ivović i Filip Klikovac.

U pobjedničkoj reprezentaciji po dva gola postigli su Marton Sivoš i Deneš Varga, dok su se po jednom u strijelce upisali Norbert Madaraš, Norbert Hošnjanski, Balaš Harai i Gabor Kiš.

Izabranici selektora Ranka Perovića u subotu 29. juna odigraće dvije utakmice.

U 10 sati i 30 minuta sastaće se sa reprezentacijom Srbije, dok će osam sati kasnije protivnik biti Italija.

Duel protiv domaćina, reprezentacije Grčke na program je u nedjelju 30. juna od 9 sati i 15 minuta.

Samarcidis kup, poslužiće crnogorskim vaterpolistima kao dobra provjera pred učešće na SP u Barseloni, koje ih očekuje u julu.