Takmičenje u kvalifikacijama za Ligu Evrope

0

Fudbaleri Budućnosti poraženi su u četvrtak 2. jula u Podgorici od letonskog Spartaks Jurmale 3:1, u prvoj utakmici 1. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Letonski tim do pobjede pod Goricom došao je golovima Naurisa Bulvitisa u 22. i 74. iz jedanaesterca i Romansa Mickevičsa u 42. minutu.

Jedini pogodak za Budućnost postigao je Milivoje Raičević u šestom minutu.

Revanš meč na programu je narednog četvrtka.

Fudbaleri Sutjeske poraženi su u Debrecinu od istoimenog mađarskog tima 3:0, u prvoj utakmici 1. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Mađarski tim do pobjede došao je golovima Renea Miheliča u 16, Dušana Brkovića u 71. i Ibrahima Sidibea u 74. minutu.

Revanš meč na programu je narednog četvrtka u Nikšiću.

Fudbaleri Mladosti igrali su u Bakuu sa azerbejdžanskim Nefčijem neriješeno 2:2, u prvoj utakmici 1. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Crnogorski predstavnik poveo je golom Dušana Lagatora u 34. minutu.

Izjednačio je minut kasnije Kamal Gurbanov.

Prednost domaćinu donio je Araz Abdulajev u 55, a konačan rezultat postavio je Luka Mirković u 87. minutu.

Revanš meč na programu je 9. jula u Podgorici.