Petrovac – Bokelj 1:1; Lovćen – Grbalj 2:1

1

Utakmice 19. kola Telekom Prve crnogorske fudbalske lige odigrane su u nedjelju 26. februara.

Kotorski Bokelj je u gostima sa Petrovcem igrao nerješeno 1:1, a Grbalj je poražen od Lovćena sa 2:1.

Ostali rezultati ovog kola: Iskra – Zeta 2:0, Budućnost – Sutjeska 4:2 i Dečić – Rudar 2:1.

1 KOMENTAR

1. Bokelj moze i mora bolje.Predlazemo sastav protiv Jedinstva koje u Kotoru moze ostati na papiru i funkciji ali sa 3:0 rezultat koji ce donijeti malo vise nade i brze povuci klub ka 4 mjestu moze i bolje odnosno plasman u Evropska takmicenja.
    Todorovic
    Zlaticanin Pajovic
    Braunovic Ognjanovic Nikezic
    Przica Denkovic Tomic Macanovic Mar.Vujovic
    Kada se postigne vocstvo 3:0 za Bokelj u prvom poluvremeni mogu stariji napustiti teren ili ostati do 60 minuta ali i cuvati svoje noge jer moguce si ostri startovi protivnika na koje treba reagovati pas igrom ali ponekad i jacim startom sa sto manje lezanja na zemlji.Pozdravljamo.