Medeni sve zna
Piše: Sreten VUJOVIĆ
Priznajem, i sâm jedva čekam novu epizodu serijala „Medenog“, koji je uvijek nekoliko koraka ispred zvaničnih bezbjednosnih institucija. SKY Oscar se iščuđava, kako je moguće da presuđeno lice može govoriti o kriminalu! Pa, nećemo, valjda, po slične informacije ići u obdanište! Premda bi i đeca bolje ovo „ugonetala“ od onih koji su debelo plaćeni da brinu o zakonu i zakonitosti. U tom smislu nije nepoznat, ni u političkim, ni u policijskim aktivnostima postupak infiltracije svojih privrženika ili članova organa bezbjednosti u kriminalni milje, do mjere da su mnogi bezbjednjaci bili, nakon „zadatka“, prinuđeni da se podvrgnu detoksikaciji, odvikavanju od psihoaktivnih supstanci! Kako drugačije steći povjerenje kriminalaca. Međutim kako napraviti „detoksikaciju“ političkih „trojanaca“ budući su od ovih deklarisanih kriminalaca, jedino opasnoji banditi u vlasti, koji koriste ljude kao papirne maramice! Mnogi časni policajci koji su, po zadatku, rizikujući život, ulazili u krugove kriminalaca, sada su žrtvovani zbog nesposobnosti „balavurdije“ da otkrije nos između vlastitih očiju! Politička infiltracija je, pak, sistemski i kleronacistički, sa „elementima inostranosti“ vidljiva na svakom koraku od 2020. godine. I tu nema „vetinga“ niti ga smije biti!
Primjerice, po principu „Ko se topi za pjenu se hvata…“ mnoge patriote dočekaše s nadom osnivanje Crnogorske stranke, koju najavi jedan turistički poslenik, (nekada „Slobo-slobodo“ gazmestanski aktivista) i u tu svrhu dovuče iz Srbije nekog dr BIA plaćenika i (kako ga „Medeni“ nazva) „novomučenika“ iz „Kačavenda-klana“! Ovim aktivnostima je ubrzo „prepeglao“ dio grijehova finansijskih i onih drugih i tako stekao pravo na povratak iz „egzila“ u Majčicu Serviju!
Pitam se samo kuda će Pipun-Arlekin botunski, Dajko-ujaković, Krapo-šaranko, „Jug Bogdan“-Ljaljov i ostali kada im loše krene, i onda me to podśeti na pjesmu sjajne muzičke grupe „Katapult“:
„Kada ti jednom loše krene,
nemoj da čekaš, put znaš;
tebi je lako, ti imaš mene
a kome ću śutra krenuti ja?“
Ovo su prava pitanja, stihova koji nijesu pisani u vezi sa političkom situcijom, ali imaju veze sa ljubavlju, onih koji vjerno čekaju i onih koji su izdali, iznevjerili a imaju sigurno utučište kada budu, po ne znam koji put, konvertitski cmizdrili na ovaj sveti crnogorski kamen! A vjere u njih ne može biti nikada:
„Ako ikad vidiš čojka, đe ga nikad bilo nije,
od njega se dobro čuvaj, prađedovsku narav krije“.
S druge strane (hipotetički), kada bi ovaj velikosrpski, kleronacistički zli naum uspio, postvlja se pitanje: Kome bismo śutra krenuli mi?! Rezervne domovine nemamo, za razliku od „tamo njig“! Oni imaju R. Šumsku, Bg. Paśaluk, Srpsku Spartu, Dogodine u Prizrenu, dio Makedonije… u krajnjoj liniji, kao Nebeskim ljuđima na raspolaganju im je i Carstvo Nebesko!
Mi možemo samo u nebo skakati!

Ja onog plačka zovem IzDajković…😀Medeni ih razgoni na buljuke,ali mi se ne sviđa što se svrstao na stranu blokatora,trebalo bi da zna da su to ista g.vna…Oni ne traze promjene nego zamjene. Smatraju da je Oskar slab nedavac Kosova,nikad nijesu istakli zastavu EU,kokardama se kite,na C.Goru bi nesumnjivo kidisali itd.
PRAVILA KOMENTARISANJA
Komentari se objavljuju na portalu Skala radija. Odgovorni za sadržaj su isključivo autori napisanih komentara.
U komentarima je zabranjeno koristiti uvredljive riječi, psovke i klevete. Neće se objavit komentar koji sadrži ove elemente kao ni tekst komentara koji sadrži govor mržnje. Ukoliko se dogodi propust pa tekst bude objavljen, moderator je dužan da ga odmah ukloni čim ga primijeti ili mu neko skrene pažnju na sadržaj. Neprimjeren sadržaj će biti uklonjen a autor može biti prijavljen nadležnim organima.
Za eventualne primjedbe i sugestije mejl je [email protected].