Grbalj savladao Budućnost 1:0

1

Grbalj - Budućnost

Fudbaleri Mogrena ostvarili su pobjedu i nakon 25. kola ponovo preuzeli prvo mjesto na tabeli T-com Prve crnogorske lige od Budućnosti koja je u subotu 9. aprila doživjela poraz.

Mogren je na Cetinju, pogotkom Predraga Ranđelovića u 70. minutu, savladao Lovćen 1:0.

Budućnost je u Radanovićima izgubila od Grblja 1:0 i prekinula seriju od osam uzastopnih pobjeda u gostima.

Odlučujući pogodak, za prvu pobjedu Grblja u međusobnim duelima, postigao je Branislav Janković u 83. minutu.

Minimalnu pobjedu ostvario je i Rudar, koji je kao gost savladao Petrovac 1:0 i prekinuo seriju domaćima od osam uzastopnih utakmica bez poraza.

Odlučujući pogodak postigao je Petrovac Ivica Francišković u 79. minutu

Dečić je u Tuzima, golovima Edina Lekića u 37, Rijada Pepića u 62. i Dalibora Đukić 85, pobijedila Zetu 3:0.

Pobjede u ovom kolu, kao gosti, ostvarili su fudbaleri Mornara i Sutjeske.

Mornar je u Podgorici pobijedio Mladost 1:0, pogotkom Ilije Lalevića u 59. minutu.

Sutjeska je, pogotkom Boža Markovića savladala OFK Bar 1:0.

Mogren je, nakon 25. kola, prvi na tabeli sa 56 bodova.

Budućnost je druga sa 55, trećeplasirani Rudar osvojio je 46, dok je Zeta četvrta sa 36 bodova.

Na petom mjestu je Mladost sa 33, dok je Dečić šesti sa 31 bodom.

U 26. kolu, koje će biti odigrano 16. aprila, sastaće se: Mornar – Bar, Sutjeska – Lovćen, Mogren – Grbalj, Budućnost – Petrovac, Rudar – Dečić i Zeta – Mladost.