Crna Gora u baražu za EP

0
Crnogorska reprezentacija

Pogotkom Andrije Delibašića u prvom minutu sudijske nadoknade, nakon 90 minuta igre i vođstva Engleske od 2:1 naša reprezentacija uspjela je izjednačiti i tako steći plasman u baraž.

U tome joj je pomogao Vels koji je savladao Švajcarsku rezultatom 2:0.

Engleska je prva i ide direktno na Evropsko prvenstvo, a Crna Gora kao druga u baraž.

Malo se ko prije početka kvalifikacija tome nadao.

Zato je to nevjerovatan uspjeh Crne Gore.

Hrabro srce naših sokolova pokazalo je da se i protiv velikana može i da vođstvo od 2:0 već u 31. minutu nije bilo dovoljno Englezima za pobjedu.