Bokelj pobijedio Grbalj

0

Fudbaleri Sutjeske ostvarili su u subotu 23. avgusta pobjedu, dok su seriju poraza nastavili Lovćen i Mogren u 3. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Sutjeska je u Nikšiću savladala barski Mornar 3:0 i upisala drugi uzastopni trijumf.

Do pobjede došla je golovima Gorana Vujovića u 41. iz jedanaesterca, 55. i 77. minutu.

Lovćen je u Petrovcu poražen od istoimenog domaćeg tima 1:0.

Odlučujući pogodak, za prvu pobjedu Petrovca ove sezone, postigao je Benjamin Kacić u desetom minutu.

Lovćen je doživio treći poraz ove sezone, a isti učinak ima i Mogren koji je u Golubovcima poražen od Zete 3:0.

Ekipa iz Golubovaca do prvog trijumfa ove sezone, nakon dva startna remija, došla je golovima Gorana Burzanovića u 2, Petra Orlandića u 36. i Filipa Kukuličića u 84. minutu.

Mogren je i poslije trećeg kola bez postignutog pogotka ove sezone.

Nova tri boda upisao je Bokelj, koji je u Kotoru, pogotkom Miloša Nikezića u 38. minutu, savladao Grbalj 1:0.

U derbiju kola, u podgoričkom naselju Stari aerodrom, Budućnost nakon 45 minuta igre vodi protiv Rudara 1:0.

Jedini pogodak, peti ovve sezone, postigao je Admir Adrović u 40. minutu iz jedanaesterca.

U premijernom meču ovog kola Mladost je juče u Podgorici pobijedila Berane 2:1 (0:0).