Bokelj – Mladost 0:0; Grbalj – Jedinstvo 1:0

0

Vodeća Budućnost doživjela je poraz, dok je Mladost osvojila samo bod u 23. kolu Telekom Prve fudbalske lige Crne Gore.

Budućnost je na Cetinju poražena od Lovćena 1:0.

Odlučujući pobodak, za šesti trijumf cetinjskog tima, postigao je Marko Đurović u 27. minutu.

Bokelj i Mladost igrali su u Kotoru 0:0, dok je Rudar u Pljevljima pobijedio Dečić 1:0.

Pitanje pobjednika riješio je Marko Vuković u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Poraz je doživjela i trećeplasirana Zeta, koja je u Danilovgradu izgubila od Iskre 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Rodoljub Paunović u 81. minutu.

Petrovac je savladao Sutjesku 1:0, pogotkom Miljana Vlaisavljevića u 89. minutu.

Minimalnim rezultatom slavio je i Grbalj, koji je u Radanovićima slavio protiv Jedinstva 1:0.

Sve dileme riješio je Ivan Jablanu u 71. minutu.

Budućnost je, nakon 23. kola vodeća na tabeli sa 47 bodova.