23. kolo Telekom Prve crnogorske fudbalske lige: Kom Eurozox – Grbalj 1:3

0

Fudbaleri Sutjeske i Mladosti igrali su u Nikšiću 0:0, a golova nije bilo ni u duelu Budućnosti i Rudara, u 23. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Pobjede su ostvarili fudbaleri Iskre pred svojim navijačima, a u gostima ekipe Petrovca i Grblja.

Iskra je u Danilovgradu pobijedila Zetu 2:1, a do osmog trijumfa došla je glovima Miloša Drinčića u 22. i Bogdana Milića u 77. minutu.

Konačan rezultat postavio je Aleksandar Stevanović u 90. minutu.

Petrovac je u Tuzima slavio protiv Dečića 1:0, pogotkom Jovana Vučinića u 19. minutu.

Grbalj je u podgoričkom naselju Zlatica savladao Kom Eurozox 3:1 i ostvario sedmu pobjedu.

Domaćin je poveo golom Radoša Dedića u 30. minutu.

Izjednačio je Danko Kovačević u 59, a vođstvo gostima donio je Dragan Grivić u 85. minutu.

Konačan rezultat postavio je Ivan Vuković u 87. minutu.

Sutjeska je, poslije 23. kola, vodeća na tabeli sa 55 bodova i ima 16 više od drugoplasirane Budućnosti.

Zeta je na trećem mjestu sa 32, dok su po 30 bodova osvojili Mladost, Rudar, Grbalj i Iskra.